Getinjo largohet nga BBVK, Stresi ja plas vajit (VIDEO)

Getinjo – ishte banori i parë që ishte futur brenda ambienteve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, dhe i njëjti mbetet banori i parë i cili ka kërkuar që të dalë po nga kjo shtëpi.

Gjatë natës së sotme Prime, Getinjo i ka dhënë përfundimisht fund aventurës së tij brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”, duke hequr dorë nga çmimi prej 200 mijë eurosh.

Pasi ka lexuar letrën e shkruar dedikuar banorëve të tjerë të shtëpisë, ai është drejtuar për tek dhoma e rrëfimeve, ku pritet të ketë edhe një bashkëbisedim, mbase të fundit nga ambientet e shtëpisë së BBVK-së.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *