Helikopter dhe 10 parashuta, zbulohet surpriza e rradhës për Luizin (VIDEO)

Meridian Ramçaj i ftuar në emisionin “Drejt” nga Luan Rama në RTV Ora zbuloi surprizën që po përgatitet nga fansat për Luizin. Meridiani tregoi se janë mbledhur mbi 10 parashutistë dhe njerëzit janë shprehur të gatshëm të paguajnë një helikopter.

Helikopter dhe 10 parashuta, zbulohet surpriza e rradhës për Luizin

Ramçaj: Kam kërkesa edhe për helikopter, por nuk është dhënë akoma leja nga Top-Channel për të fluturuar. Janë mbledhur njerëz që janë gati të fluturojnë, mbi 10 parashutistë dhe janë gati për helikopter. Kam edhe mesazhet. Kaq njerëz që mblodhi Luizi nuk ka mbledhur as Basha.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *