Kejvina përjashtohet nga BBVA, pas incidentit me Luizin

Të martën është publikuar në rrjetet sociale një video e pa transmetuar nga spektakli i Big Brother VIP Albania.

Bëhet fjalë për momentin kur Kejvina Kthella në tensione e sipër nga debati me Luiz Ejllin, çohet dhe godet me shuplakë këtë të fundit.

Në spektaklin e së shtunës, publiku ka mundur të ndjek vetëm momentin kur situata mes dyshes është tensionuar, teksa të dyve iu tërhoq vërejtja nga produksioni dhe moderatorja për gjuhën e përdorur.

Pas kësaj, Kejvina është larguar nga shtëpia e BBVA.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *