“Fute kokën te gjoksi im” – Kejvinës i del video e turpshme me burrin e martuar (VIDEO)

Mbrëmjen e të martës është përjashtuar nga Big Brother Kejvina Kthella, pas dh unes ndaj Luizit, produksioni ka marrë vendimin që është pëlqyer nga të gjithë.

Para pak minutash është publikuar një video në Tik Tok, ku Kejvina (ndoshta në gjendje të d ehur) shoqërohet nga dy cuna që e dërgojne të një burrë që sic flitet në video është i martuar.

Kejvina i kërkon burrit të fusi kokën te gjoksi i saj: “Ule kokën, se nuk e din kur të vje rasti me”.

Burri kërkon të mos filmohet, por tashmë videoja ka qarkulluar në rrjet, nga persona anonimë.

Kejvina është akuzuar vazhdimisht si nje femër që shoqërohet me meshkuj me të shkuar të errët.

Kjo video është jashtë logjike, nuk duam të shtojmë asnjë koment, po ua lëmë lexuesve ta vleresojnë se cfarë po bënte realisht Kejvina aty.

Por produksioni i Big Brother, nuk duhet ta kishte futur fare, dhe mesa duket largimi i saj ishte i domosdoshëm.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *