Luizi i tregon bebes historinë e tij me Kiaren, do shkriheni duke qeshur si flet me të (VIDEO)


Luizi dhe Efi fituan mbrëmë kompeticionin e Big Brother Voice ku kënduan një këngë në duet, ata u zgjodhën fituesit e kësaj lojë derisa fituan dicka, ata do jenë në një dhomë që janë të ndarë nga banorët tjerë e që do duhen të kujdesen për një bebe kukull.

Efi dhe Luizi nuk kanë të drejtë të dalin në pjesën tjetër të shtëpisë por deri të marten do të jenë brenda kësaj dhome ku kanë për dettrë që me atë bebe të duken sikur janë prindër, bebeja do të qan disa herë në dita dhe ata duhet ta qetësojnë.

Por, Luizi si një karakter me plot humor që është ka zgjedhur që edhe këtë sfidë ta kaloj me të qeshur, ai ka marre beben në duar dha ka filluar ti tergoj historinë e tij me Kiaren se si ai është dashuruar në të dhe ajo po vazhdon që ta refuzoj në një mënyrë.

Efi ishte ajo që u shkri së qeshuri me Luizin me këto momente por edhe publiku ku në rrjetin social TikTok është shpërndarë dhe pëlqyer në masë të madhe duke marre komente shumë pozitive edhe për këtë pjesë të lojës./InfoKosova/

Shiko videon:Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *