E rëndë: Vdes në moshë të re Muharrem Pllana, para pak kohe i kishte vdekur djali / FOTO


Familja Pllana nga fshati Dolak i Vushtrrisë është përballur me tri humbje të mëdha në fundin e vitit që lamë pas dhe fillimin e këtij viti, raporton Gazeta Sinjali.

Mbrëmjen e 2 nëntorit, dy të rinjtë Shkëlqim Pllana 17-vjeçar dhe Malsor Pllana 19-vjeçar, kishin humbur jetën tragjikisht si pasojë e një aksidenti të rëndë në trafik në Gojbulë të Vushtrrisë.
E vetëm tre muaj më vonë është ndarë nga jeta në moshën 39-vjeçare babai i Malsorit, Muharrem Pllana.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët përmes rrjeteve sociale.

I ndjeri do të varroset nesër në orën 15:00 në varrezat e fshatit Dolak.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *