Home Showbiz Deshi t’ja digjte shtëpinë, kjo është e dashura serbe e Vali Corleone (VIDEO)

Deshi t’ja digjte shtëpinë, kjo është e dashura serbe e Vali Corleone (VIDEO)

by Republikaonline

Prince Valentino Corleone, apo sic njihet me emrin e vërtetë Valdrin Sylejmani, shpesh di të bëhet kryelajm i mediave, shkruan RepublikaOnline.

Pas një zhdukje nga rrjetet sociale dhe nga jeta televizive, ai është shfaqur serish në rrjetin social TikTok.

Për pak kohë ai mblodhi qindra ndjekës.

Gjatë një momenti derisa ishte live në TikTok, në shtëpinë e Valit futet serbja Marija Zivojinovic, e cila dyshohet të jetë e dashura e Valit, shkruan RepublikaOnline.

Zivojinovic vjen nga Beogradi, por shpesh në rrjetet e saja sociale publikon foto e video nga qendrimi i saj në Kosovë e Gjilan/RepublikaOnline.

You may also like

Leave a Comment