Zjarr i madh në kazermën e FSK-së, pamje nga vendi i ngjarjes / VIDEO

Një zjarr i madh ka shpërthyer tani në kazermën e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Istog.

Lexuesit e IndeksOnline kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet flakë dhe tym i madh duke dalë nga objekti.

Zjarrfikësit janë nisur drejt vendit te ngjarjes ndërsa deri më tani nuk ka informacion për të lënduar.

IndeksOnline do t’ju mbajë të informuar për rastin…


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *