Home Showbiz Gastronomët në Kosovë ne gjendje të paguajn 100 mijë euro për Luizin, vetëm të përfundoj BBVA, nuk po kanë punë

Gastronomët në Kosovë ne gjendje të paguajn 100 mijë euro për Luizin, vetëm të përfundoj BBVA, nuk po kanë punë

by Republikaonline

Luiz Ejlli është banori me i komentuar ne edicionin e sivjetem te “Big Brother Albania Vip”. Ai është kthyer në fenomen dhe arsyeja kryesore pse shqiptarët janë me sy nga televizori te shtunave dhe te marteve pikerisht në mbrëmjet e primeve të këtij reality show.

Në mediat rozë e rrjetet sociale Luiz Ejlli është kryetema. Shikushmëria e lartë e prime-it të Big Brother Albania Vip duket se ka ndikuar edhe në gastronomi, duke i dëmtuar ato në përiudhen e transmetimit të këtij spektakli.

Keshtu ka bere te ditur Kryerati i Gastronomeve te Kosoves Petrit Kllokoqi i cili ne forme shakaje ka treguar se ne kohen e Primeve nuk po kane fare pune.

Ndersa sipas tij zgjedhja e duhur e ketij problemi eshte bashkimi i gastronomeve per ti paguar cmimin e madh prej 100 mije eurosh Luizit.

You may also like

Leave a Comment