Njihet si një nga vajzat më të bukura në vend, kjo është gruaja e Vedatit të Stupcave / FOTO

Vedat Bajrami është një nga humoristët më të njohur e më të dashur në vend.

Por, për jetën e tij private pak dihet. Madje, të rrallë janë ata që e dijnë se aktori është i martuar dhe se ka fëmijë.

Gruaja e Vedat Bajramit, është Allmira Mullaabazi nga Prizreni, dikur miss dhe modele.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *