E dhimbshme: Ndërron jetë e reja kosovare, Blediona Muji / FOTO

Blediona Muji nga fshati Bresalncë i komunës së Gjilanit, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Lajmin e hidhur e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerës.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë farefisin, miqtë, dashamirët, shokët dhe shoqet, se sot ndërroi jetë më e dashura jonë, vajza, motra, mbesa, shoqja, Blediona (Behar) Muji.”

Të njëjtit nuk kanë treguar për ceremoninë e varrimit dhe se për këtë ata di të njoftojnë me kohë.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *