Brenda shtepisë luksoze të Daut e Lola Haradinaj / VIDEO

Lola Haradinaj i meriton të gjitha epitetet e bukurisë, elegancës dhe stilit dhe kjo dëshmohet çdo ditë. Prezantuesja e televizionit, mbetet një nga femrat më elegante dhe që edhe sot e kësaj ditë nëse do të merrte pjesë, do të fitonte në secilin konkurs bukurie.

Daut Haradinaj dhe Bashkëshortja e tij, Lola Haradinaj janë një çift mjaft i veçante për nga stili i veçantë i jetës së tyre. Duke qenë një person unik për çdo gjë, ajo padyshim që edhe rregullimin e shtëpisë e ka bërë në mënyrën më të mirë. Me një pamje të bukur duke e kspozuar vetën, shihet prapavija e ambientit ku jeton që duket përrallore.

Shikoni këto pamjet:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *