Kjo është nëna e Valon Sylës, duket si një zonjë e vërtetë! (FOTO)

Ola është një nga figurat e dashura të ekranit, që me këshillat e saj të vyera ka dhënë shumë në aspektin e mirëqenjes.

Ajo është edhe një kuzhiniere e shkëlqyer, që për vite me rradhë është pjesë e emisionit “Diçka po zihet”.

Gjithashtu, e kemi parë të përfshirë në disa shou televiziv si “Elementi i 5-të” dhe gjithashtu në një shou garues në Shqipëri.

Ndoshta nuk e dinit, por gazetari Valon Syla, i vënë së fundi plotësisht në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij kundër Diapsorës, është pikërisht djali i kësaj figurë mjaftë të njohur prej vitesh.Ndryshe, Ola Syla në çdo dalje televizive reflekton shumë pozitivitet./kosovarja


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *