“Ç’është Prekazi?”, banorja e Big Brother zero informacion për historinë e Prekazit

Big Brother Vip Albania po shikohet edhe në Prekazin legjendar. Para pak minuatave live në BBVA, Hamëz Jashari i ri, djali i Bekim Jasharit i ka dërguar një mesazh Luizit, në vlerë prej 100 euro.

“Të përshëndesim nga Prekazi heroik i Adem Jasharit” shkruante në mesazhin që ai ka dedikuar Luizit bashkangjitur me një emoji të kurorës.

Por ajo çka habiti banorët është reagimi i Olta Gixharit. Ajo nuk është në dijeni për Prekazin dhe vendodhjen e tij.

“Çka është Prekazi”, pyet Olta e habitur. Ajo lë të kuptoj se nuk ka asnjë informacion për historinë dhe ngjarjet e Prekazit./ Gazeta Insajderi/


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *