E dhimbshme: Humb jetën aksidentalisht 38-vjeçari kosovar në Zvicër / FOTO

Mërgimtari nga fshati Lëbushë e Deçanit, Selmon Kastrati, është ndarë nga jeta në moshë të re, raporton Gazeta Sinjali.

I ndjeri i cili jetonte dhe vepronte në Zvicër, ka humbur jetën në moshën 38-vjeçare.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët përmes njoftimeve në rrjetet sociale.


Selmon Kastrati


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *