Moment i papritur në “BBVA”, Luizi e puth Oltën / VIDEO

Në lojën siameze, Luizi dhe Olta, ishin dyshja që zgjuan shumë interes për publikun

Ata dhuruan shumë momente gazmore, shkruan lajmi.net.

Luizi kishte momente që nuk ndjehej mirë, teksa Olta u kujdes për të, madje i dhuroi edhe puthje.

Sot në “Big Love”, ata morën shumë komente.

Një nga to ishte se pse Luizi nuk ia ktheu puthjen Oltës.

Këtë nuk ka hezituar ta bëj Luizi në ato momente.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *