”E desha për vite”/ Luizi i tregon Kiarës pse u nda nga vajza e Jozefina Topallit

Luiz Ejlli është pa dyshim banori me i përfolur ne gjithë historinë e zhvillimit te Big Brother.

Klikimet me hashtagun Luiz Ejlli kane kaluar ne shifra rekord mbi 300 milion here.

Përveç anës se humorit Luizi shpeshherë ndan dhe histori personale te jetës se tij. Gjate një bisede me Kiaren ka treguar dhe rreth dashurisë se pare.

Kiara duke u interesuar për jetën e Luizit e ka pyetur sa herë është dashuruar ne jete

Kiara: Luiz sa here ke qene i dashuruar ne jetën tende?

Luizi: Vetëm një herë te vetme!

Kiara: Po te pyes seriozisht tani

Luiz: Vetëm një herë ka ndodhur dhe ka zgjatur me vite. Tani u shua sepse u ftoh dhe detajet do ti tregoj kur te dalim jashtë. Vetëm një herë kam ndier por u ftoh marrëdhënia dhe shkuam drejt ndarjes. Detajet do i tregoj jashtë por gëzoj respekt

Kiara: Vetëm një herë?

Luiz: Unë vetëm një herë po ti?

Kiara: Edhe unë vetem një herë

Luiz: Nuk besoja te dashuria me shikim te pare por tani…


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *