Vrasja në Malishevë, nipi dyshohet se e vrau axhen për tokë
Një vrasje ka ndodhur sot rreth orës 10:00 në Kijevë të Malishevës.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se nipi e ka vrarë axhën për shkak të një konflikti pronësor.

Viktima është S.Berisha i moshës rreth 50 vjeç.


Njësitet policore kanë dalur në vëndngjarje dhe po mirren me rastin. Indeksonline do të iu mbajë të informuar për këtë rast./Indeksonline/


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *